MÖBLER / Soffor / Hörnsoffa 14954303
nr 1495 4303
Hörnsoffa
Zebramönstrad plysch, 1970-tal, 6 moduler, Längd: 300x240 cm, Djup: ca 90
Kondition: omfattande slitage i tyg, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:44:52
8/10 21:26:50